skip to Main Content

ks. Łukasz Boruch

PROGRAM REKOLEKCJI

„W LEKKIM POWIEWIE – O ŁAGODNOŚCI BOGA”

Już za kilka dni w kościele rektorskim Duchaczy w Bydgoszczy odbędą się rekolekcje o Duchu Świętym, które przeżyjemy pod hasłem „W lekkim powiewie”, czyli rekolekcje o łagodności Boga.

Rekolekcje będą bezpośrednim przygotowaniem do Nocy7Cudów, całonocnego czuwania przed Uroczystością Zesłania ducha Świetego i samej Uroczystości, która jest Świętem Patronalnym Zgromadzenia Ducha Świętego.

Jak zapowiada ksiądz Łukasz Boruch, który poprowadzi rozważania – te rekolekcje będą okazją do poszukania swojego miejsca w sercu Boga i doświadczenie łagodności Ducha Świętego

Ksiądz Łukasz świecenia przyjął w Bydgoszczy 28 maja 2011 roku. Z powołania kapłan, z zamiłowania poeta, wielokrotny maratończyk i rekolekcjonista. Przez ostatnie lata pracował w Solcu Kujawskim, gdzie organizował Misterium Męki Pańskiej, które gromadzi co roku kilkutysięczną widownię. Od ubiegłego roku nasz Rekolekcjonista posługuje w parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Bydgoszczy.

Księże Łukaszu! Już dziś czekamy na słowo, które do nas skierujesz! Prosimy Ducha Świętego o łaski dla Ciebie i wielkie owoce rekolekcji.

A wszystkim przypominamy – zaczynamy już w najbliższy czwartek, 17 maja o godzinie 19.00 w kościele rekorskim Zgromadzenia Ducha Świętego, Al. Jana Pawła II 117.

FB: Noc 7 Cudów

Do zobaczenia.

Back To Top