skip to Main Content

III NIEDZIELA ZWYKŁA
22 stycznia 2023

 

1. Niedzielna Eucharystia, w której uczestniczymy, jest dziękczynieniem jakie pragniemy złożyć Bogu za miniony tydzień. Jest tyle spraw i rzeczy za które chcemy Panu Bogu dziękować. Przed nami nowy tydzień, nowe perspektywy, być może nowe wyzwania. Chciejmy go przeżywać z Tym, który nieustannie do nas przychodzi, który do każdego z nas kieruje swoje słowo: Pójdź za Mną!

2. W najbliższą środę 25 stycznia przypada święto nawrócenia świętego Pawła Apostoła. Nawracanie w życiu każdego chrześcijanina nie jest wydarzeniem jednorazowym lecz ciągłym procesem dokonującym się każdego dnia. Msze święte w naszym kościele o godzinie 7:00 i 19:00.

3. W ciągu tygodnia zapraszamy na stałe nabożeństwa. W poniedziałek nabożeństwo do Ducha Świętego o godzinie 18:30 a w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań od godz. 18:00

4. Z serca pragniemy podziękować wszystkim osobom, które dbają o czystość i piękno naszej świątyni. Bóg zapłać za waszą pomoc i zaangażowanie.

5.Do skarbonki znajdującej się przy drzwiach do kościoła, zbieramy ofiary na kwiaty i wystrój naszej świątyni. Za wszelką pomoc i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać!

6. Ponawiamy naszą prośbę z ubiegłego tygodnia. Ze względów na bezpieczeństwo i zdrowie osób przyjeżdzających na Msze święte do naszego Kościoła, serdecznie prosimy o parkowanie samochodów na miejscach do tego przeznaczonych. Place parkingowe znajdują się przy bramie głównej oraz za bramą prowadzącą do ogrodu. Można również zaparkować swój pojazd na boisku asfaltowym w naszym ogrodzie. Prosimy bardzo o nie parkowanie samochodów przed i z boku kościoła oraz pod łącznikiem. Osoby w podeszłym wieku, schorowane, nie mogące się samodzielnie poruszać, można podwieźć w pobliże wejścia do Kościoła. Za zrozumienie serdecznie dziękujemy.

Back To Top