skip to Main Content

15 Niedziela Zwykła
 10 lipca 2022

 

1.  W ciągu tygodniu zapraszamy na nabożeństwa. W poniedziałek nabożeństwo do Ducha Świętego o godzinie 18:30. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu o godzinie 18:00.

2.  Kochani, w duszpasterskiej trosce chcielibyśmy przypomnieć iż w okresie wakacyjnym możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania będzie możliwa tylko przed mszą świętą.

3.  Już za niecałe dwa tygodnie, dokładniej mówiąc, w czwartek 21 lipca wyrusza na pielgrzymkowy szlak duchacka Grupa Czerwona. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę 16 lipca w domu zakonnym na Al. Jana Pawła II 117 zaraz po Mszy św. sprawowanej o godz. 19.00. Tego dnia podczas spotkania będzie można dokonać pierwszych zapisów. Ostatnia możliwość zapisania się na pielgrzymkę i zdanie bagażu w środę 20 lipca w godzinach od 16.00 do 18.45 również w domu zakonnym na Al. Jana Pawła II 117. O godz. 19.00 Msza św. w intencji pielgrzymów Grupy Czerwonej. Więcej informacji dotyczących tegorocznej pielgrzymki na Jasną Górę można znaleźć na stronie naszego Zgromadzenia (www.duchacze.pl) oraz na Face Bookowym profilu Grupy Czerwonej. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

4.  Do skarbony przy wejściu do kościoła, na przygotowanych karteczkach można składać intencje modlitewne, które pielgrzymi poniosą na Jasną Górę. Wraz z intencjami można składać również dobrowolne ofiary. Zostaną one przeznaczone na dofinansowanie tegorocznej pielgrzymki.

5.  Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich osób, które pomimo wakacji i swoich urlopów, znajdują czas by zadbać o piękno i czystość naszej świątyni i jej otoczenia. Niech Pan Bóg wynagrodzi wasze zaangażowanie swym błogosławieństwem.

Back To Top