skip to Main Content

13 Niedziela Zwykła
27 czerwca 2021 r.

  1. Pierwszym ogłoszeniem istotnym dla nas wszystkich jest dekret Biskupa Wiesława Śmigla pełniącego obowiązki Administratora Apostolskiego w Diecezji Bydgoskiej. Z dniem 28 czerwca, na podstawie decyzji Konferencji Episkopatu Polski oraz Kodeksu Prawa Kanonicznego, zostaje odwołana dyspensa od obowiązku uczestniczenia we Mszy świętej w niedzielę i święta nakazane.
  1. Już dziś chcemy zaprosić do wspólnego, pieszego pielgrzymowania na Jasną Górę z naszą duchacką Grupą Czerwoną. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 21 do 31 lipca. Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej pielgrzymki i zapisów znajdziemy na stronie Zgromadzenia (www.duchacze.pl) oraz na profilu Face Bookowym.
  1. Do końca czerwca modlimy się Litanią do Serca Pana Jezusa w łączności z wieczorną Mszą Świętą o godz. 19:00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy!
  1. W najbliższy wtorek 29 czerwca obchodzimy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 7:00 i 19:00.
  1. W tym tygodniu przypadają również 1 czwartek, 1 piątek i 1 sobota miesiąca. W piątek o godzinie 18:30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę, po wieczornej Mszy Świętej, adoracja Jezusa Eucharystycznego do godziny 22:00!
  1. Dziękujemy wszystkim osobom które dbają o piękno i czystość naszej świątyni i jej otoczenia.
  1. Do skarbonki znajdującej się przy drzwiach do kościoła, zbieramy ofiary na kwiaty i wystrój naszej świątyni. Za wszelką pomoc i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać!
Back To Top