skip to Main Content

V Niedziela Wielkanocna
 15 maja 2022

 

1. Ewangelia, jaką w dniu dzisiejszym słyszymy, przypomina nam to, co w chrześcijaństwie jest fundamentalne: Jezus daje swoim uczniom nowe przykazanie, wzajemnej miłości. Czy charakteryzuje ona nasze codzienne życie i postępowanie?

2. Jutro, w poniedziałek, 16 maja, obchodzimy święto św. Andrzeja Boboli – prezbitera i męczennika, Patrona Polski. Msze święte w tym dniu będą sprawowane o godz. 7:00 i 19:00.

3. Zapraszamy na „nabożeństwa majowe”. Każdego dnia o 18:30 gromadzimy się, by wspólnie z Maryją prosić o potrzebne łaski.

4. W dniu dzisiejszym, podczas wieczornej Mszy św. o godzinie 19:00 i po jej zakończeniu wystąpi chór: „Cor Unum”, z kościoła parafialnego na Glinkach. Repertuar Pieśni Wielkanocnych, jaki pragnie zaprezentować chór stanie się okazją do pogłębienia refleksji i radości paschalnej. Serdecznie zapraszamy !

5. W ubiegła niedzielę zbieraliśmy ofiary przeznaczone na organizację „Nocy 7 Cudów” to znaczy czuwania przed Zesłaniem Ducha Świętego. Dzięki waszej ofiarności uzbieraliśmy kwotę 2,180 złotych. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania: Bóg zapłać!

6. Z serca dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia, dbają o piękno i czystość naszej świątyni i jej otoczenia.

7. Do skarbonki znajdującej się przy drzwiach do kościoła, zbieramy ofiary na kwiaty i wystrój naszej świątyni. Za wszelką pomoc i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać!

Back To Top