skip to Main Content

Zesłanie Ducha Świętego
19 maja 2024

 

 

  1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego jaką dziś celebrujemy, jest świętem patronalnym naszego Zgromadzenia. Dzisiaj świętujemy również 321 rocznicę powstania naszego Zgromadzenia. W tym szczególnym dniu dziękujemy Dobremu Bogu za dar Duchackiego życia. Was wszystkich prosimy o modlitwę, byśmy każdego dnia i w każdej sytuacji wiernie wypełniali charyzmat naszego Zgromadzenia.
  1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy czas Komunii Świętej wielkanocnej.
  1. Podczas nadchodzącego tygodnia, o godzinie 18:30, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Majowych. Razem z Maryją pragniemy wypraszać potrzebne łaski dla świata i dla nas samych. W czwartek, o godzinie 18:00, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z nabożeństwem majowym.
  1. Jutro, w poniedziałek po Zesłaniu Ducha Świętego, przypada Święto NMP Matki Kościoła, rozpoczynające w Kościele, drugą część liturgicznego Okresu Zwykłego.
    W czwartek 23 maja obchodzimy Święto ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W te świąteczne dni Msze Święte w naszym kościele sprawowane będą o godzinie 7 i 19.
  1. Wczoraj w naszym Kościele przeżywaliśmy po raz kolejny Noc 7 Cudów, wigilijne czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Z tego miejsca chcielibyśmy serdeczne podziękować wszystkim osobom, które aktywnie i całym sercem włączyły się w tegoroczne przygotowania. Bóg zapłać za waszą obecność, wsparcie i nieocenioną pomoc! Niech Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem każdego z was!

 

 

 

Back To Top