skip to Main Content

Noc7Cudów to całonocne czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, które od wielu już lat odbywa się w kościele rektorskim Zgromadzenia Ducha Świętego w Bydgoszczy.
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego jest świętem patronalnym Zgromadzenia, stąd wspólnota domu prowincjalnego w Bydgoszczy, jak zresztą wiele wspólnot duchackich na całym świecie, modli się przez całą noc oczekując na Dar Ducha Świętego.

UWAGA!!! w tym roku Noc7Cudów odbędzie się w zmienionej formule. Aktualna sytuacja nie pozwala nam na organizację wydarzenia z możliwością uczestniczenia większej ilości osób. W kościele obecne będą przede wszystkim osoby zaangażowane w przygotowanie czuwania dlatego też serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w transmisji na żywo, którą będzie można śledzić na Facebook i YouTube.

Czuwanie poprzedzone będzie trzydniowymi rekolekcjami o Duchu Świętym.
W środęczwartek i piątek, 27, 28 i 29 maja, podczas Mszy Świętych sprawowanych o godz. 19.00, nauki rekolekcyjne głosić będzie ks. Łukasz Krzewiński. Po Mszach Świętych modlitwa różańcowa w intencji ustania pandemii.

„Noc 7 Cudów” rozpocznie się w sobotę 30 maja o godz. 20.00.

Przeżywać będziemy poszczególne godziny nocnej modlitwy pod wspólnym hasłem: „Wielka Tajemnica Wiary”.
Oprócz pięknych i głębokich treści nie zabraknie świadectw, wymownych znaków, czasu na modlitwę osobistą i radosnego śpiewu.

O północy sprawowana będzie uroczysta Msza Święta, która zakończy czuwanie.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie z Bogiem stęsknionym człowieka!!
nocy z 30 na 31 maja 2020 r.

A w niedzielę,  31 maja, uroczysta Msza Święta odpustowa o godz. 13.00!!!

Back To Top