skip to Main Content

VI Niedziela Wielkanocna

26 maja 2019 r.

  1. 26 maja to obchodzony w Polsce Dzień Matki. Z tej okazji wszystkim Mamom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: obfitości łask Bożych, siły i wytrwałości na każdy nowy dzień życia. Niech nasza modlitwa za was będzie wyrazem naszej pamięci i ogromnej wdzięczności.
  2. Kochani, w ten ostatni tydzień maja, zapraszamy was serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach majowych o godzinie 18.30!
  3. W przyszłą sobotę rozpoczyna się miesiąc czerwiec. Litania do Seca Jezusowego będzie odmawiana każdego dnia w łączności z wieczorną Mszą o godz. 19.00. Z tego też względu, w sobotę 1 czerwca, nie będzie nabożeństwa do Niepokalanego Serca Maryi.
  4. Sobota 1 czerwca, to również pierwsza sobota miesiąca. W naszym Kościele Rektorskim to okazja do adoracji Jezusa Eucharystycznego. Zapraszamy na wieczorną adorację zaraz po Mszy Świętej sprawowanej o godzinie 19.00. Adoracja potrwa do godziny 22.00.
  5. Dziś jest ostatnia niedziela miesiąca. Tradycyjnie już po wszystkich Mszach Świętych zbierane będą ofiary na pomoc dla naszego Misyjnego Seminarium Duchownego. Za każde wsparcie z serca dziękujemy. Bóg zapłać!
  6. Kochani, już dziś chcemy was zaprosić na całonocne czuwanie “Noc Siedmiu Cudów” przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie rozpocznie się w sobotę 8 czerwca Mszą Świętą o godz. 20.00. Poprzedzone będzie dwudniowymi rekolekcjami o Duchu Świętym. W czwartek i piątek, 6 i 7 czerwca, na Mszy Świętej o godz. 19.00, nauki głosić będzie o. Jacek Olczyk z zakonu ojców Jezuitów. Uroczysta msza święta odpustowa, odprawiona zostanie 9 czerwca, o godzinie 13.00. Serdecznie was wszystkich zapraszamy na rekolekcje, na czuwanie i na odpust!
  7. Dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia włączają się w sprzątanie naszej świątyni i jej otoczenia, jak również ofiarodawcom kwiatów do prezbiterium.
  8. Jest do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego a wraz z nim dołączony modlitewnik, „5 minut z Bogiem”. Cena Przewodnika wynosi 6 złotych. Serdecznie zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
Back To Top