skip to Main Content

I Niedziela
po Uroczystości Narodzenia Pańskiego
Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

27 grudnia 2020 r.

  1. W dniu dzisiejszym nasze myśli biegną do Nazaretu, gdzie Jezus, Maryja i Józef dzielili los wielu współczesnych sobie rodzin. Tym, co stanowi dla nas przykład, jest miłość, która była w ich rodzinie na pierwszym miejscu. Kiedy wpatrujemy się w przykład Świętej Rodziny, to przed oczyma staje nam obraz naszej własnej rodziny i chcemy jeszcze bardziej uświadamiać sobie jej ważną rolę w naszym życiu.
  1. Jutro, w poniedziałkowy wieczór o godz. 18.30 zapraszamy na nabożeństwo do Ducha Świętego.
  1. W najbliższy czwartek, 31 grudnia, przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Ze względu na wprowadzone obostrzenia sanitarne, wieczorna Msza Święta dziękczynna w naszym Kościele będzie sprawowana już o godzinie 17.00.
  1. W piątek, 1 stycznia, przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte sprawowane będą zgodnie z porządkiem niedzielnym, tzn. o godz. 9, 11, 13, 19, 21. Serdecznie zapraszamy!!!
  1. Informujemy, że pierwszosobotnia adoracja Najświętszego Sakramentu wyjątkowo w miesiącu styczniu odbędzie się nie 2 lecz 9 stycznia zaraz po skończonej wieczornej Mszy Świętej. Serdecznie zapraszamy !!!
  1. Z serca dziękujemy osobom które dbają o piękno i czystość naszej świątyni i jej otoczenia.
  1. Do skarbonki przy drzwiach do kościoła, zbieramy ofiary na kwiaty i wystrój naszego kościoła. Za wszelką pomoc i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać!
Back To Top