skip to Main Content

33 Niedziela Zwykła

17 listopada 2019 r.

  1. W tygodniu zapraszamy na stałe nabożeństwa w naszym kościele: w poniedziałek o godz. 18.30 nabożeństwo do Ducha Świętego. Doskonale wiemy, jak niewiele dobrego potrafimy uczynić bez obecności Ducha Świętego w nas. On jest nam dany aby nas wspomagać, aby nas prowadzić. W każdy poniedziałek o 18.30 wspólnie przyzywamy Jego obecności, wspólnie prosimy o Jego dary. Przyjdź, serdecznie zapraszamy! W czwartek od godz. 18.00 do 19.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. To nie jest czas jaki możesz ofiarować Bogu. To specjalny czas łaski, jaki Bóg ofiarowuje tobie. Wśród tysięcy codziennych spraw jesteś zabiegany, masz prawo być zmęczony, czasami się gubisz… Zapraszamy cię na spotkanie z Eucharystycznym Jezusem, który jest źródłem ukojenia, pokoju i miłości.
  1. Duszpasterstwo młodzieżowo-akademickiego „Paradiso”, zaprasza jutro, w poniedziałek 18 listopada na godz. 19.00 na Mszę Świętą w intencji odnalezienia swojej drogi. „Jest wiele dróg, które prowadzą do Boga, najważniejsze byś odnalazł tę swoją”.  Serdecznie zapraszamy!!!
  1. Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy Polskich wraz ze swoim duszpasterzem diecezjalnym ks. Krzysztofem Buchholzem, zapraszają serdecznie w przyszłą niedzielę, 24 listopada, o godzinie 12.15 na uroczystą Mszę Świętą w intencji pracowników kolejnictwa wszystkich resortów oraz emerytów, rencistów i ich rodzin.
  1. Dziękujemy wszystkim osobom dbającym o czystość naszej świątyni jak również dbającym o Grotę Matki Bożej. Składamy serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom kwiatów do naszego prezbiterium.
  1. Na stoliku za ławkami jest do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego. W nim polecamy artykuł zatytułowany: „Miłość zamiast mięsa” – to ciekawa rozmowa o znaczeniu piątkowego postu. Godny uwagi jest również artykuł: „Bez żadnego bałwochwalstwa”, jak również niesamowity artykuł „Polskie Milczenie”, opowiadający historię polskiego misjonarza z początków ewangelizacji Japonii. Serdecznie zachęcamy was kochani do lektury prasy katolickiej.
Back To Top