skip to Main Content

24 Niedziela Zwykła

16 września 2018 r.

 

  1. Trwa w naszej diecezji peregrynacja kopii Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Już jutro, w poniedziałek 17 września, powitamy Obraz w naszej parafii na ul. Glinki. O godz. 17.00 rozpocznie się nabożeństwo oczekiwania. Powitanie Obrazu o godz. 17.30. O godz. 18.00 sprawowana będzie uroczysta Msza św.  W związku z uroczystością powitania Obrazu w parafii, w naszym kościele rektorskim nie będzie nabożeństwa do Ducha Świętego i wieczornej Mszy św. Msza św. kończąca nawiedzenie będzie sprawowana we wtorek, 18 września, o godz. 15.30 pod przewodnictwem ks. bpa Jana Tyrawy.
  2. W tym tygodniu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań w czwartek od godz. 18.00 do godz. 19.00.
  3. Serdecznie zapraszamy wszystkich pielgrzymów grupy CZERWONEJ, jak również osoby zainteresowane wspólnym pielgrzymowaniem na spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 września, w domu Sióstr Pasterek w Żołędowie. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 16.00. Zapraszamy.
  4. W najbliższych tygodniach jest jeszcze kilka wolnych intencji mszalnych. Gdyby ktoś pragnął zamówić taką intencję, może to uczynić zaraz po Mszy Świętej w zakrystii.
  5. Dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia włączają się w sprzątanie naszej świątyni, jak również ofiarodawcom kwiatów do prezbiterium.
Back To Top