skip to Main Content

Święto Chrztu Pańskiego

13 stycznia 2019 r.

  1. Dziś 13 stycznia, Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny Okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczynamy w Kościele Okres Zwykły.
  2. Od 18 do 25 stycznia przeżywamy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Tematem tych dni stały się słowa zaczerpnięte z księgi Powtórzonego Prawa: „Dąż do sprawiedliwości” Więcej informacji znajdziecie w gablotce.
  3. Caritas Diecezji Bydgoskiej ogłasza nabór do pierwszego w Bydgoszczy dziecięco-młodzieżowego Chóru Gospel. Dla wszystkich zainteresowanych więcej informacji na plakacie w naszej gablotce.
  4. Parafia Katedralna zaprasza na Spotkania Małżeństw. Są to warsztaty przeznaczone dla Małżonków, którzy pragną w duchu Ewangelii rozwijać małżeńską miłość, rozwiązywać kłopoty i konflikty rodzinne i coraz pełniej stawać się obrazem miłości Chrystusa do Kościoła. Szczegóły dotyczące tych warsztatów znajdziemy w gablotce.
  5. W ciągu tygodnia zapraszamy na stałe nabożeństwa w naszym kościele: Nabożeństwo do Ducha Świętego w poniedziałek o godz. 18.30. W czwartek, od 18.00 godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań.
  6. Jest do nabycia nowy nr „Przewodnika Katolickiego”. W nim ciekawe artykuły i felietony, m.in.: o wizycie ks. Tykfera w Iraku. O Panamie, gdzie już za kilka dni odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Cena Przewodnika od nowego roku wynosi 6 zł.
  7. Dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia włączają się w sprzątanie naszej świątyni, jak również ofiarodawcom kwiatów do prezbiterium.
Back To Top