skip to Main Content

2  Niedziela zwykła

14 stycznia 2018r.

  1. W sobotę 20 stycznia o godz. 16.30 w auli seminaryjnej odbędzie się spotkanie pielgrzymkowej grupy Czerwonej. Zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek pielgrzymowali z Czerwoną, jak również wszystkie osoby zainteresowane wspólnym pielgrzymowaniem.
  2. Nasze duszpasterstwo młodzieżowo-akademickie PARADISO zaprasza na spotkania w każdą środę o godz. 20.30.
  3. Spotkania biblijne dla dzieci i rodziców, tzw. “Mały Strzał w 10” odbywają się w każdy czwartek w godz. 19.00 – 20.00 w auli seminaryjnej.
  4. Zapraszamy na kolejną katechezę o Duchu Świętym z cyklu “Przyobleczeni w moc z wysoka” w przyszłą niedzielę 21 stycznia o godz. 17.00 w auli seminaryjnej.
  5. Rozpoczynamy przygotowania Nocy Siedmiu Cudów – całonocnego czuwania przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Wszystkie osoby, które chciałyby zaangażować się w przygotowanie tego wydarzenia zapraszamy we wtorek 23 stycznia na Mszę św. o godz. 19.00, a następnie na spotkanie organizacyjne do auli seminaryjnej.
  6. Więcej informacji na temat grup duszpasterskich działających przy naszym kościele na stronie: www.duchacze.pl w zakładce “Kościół rektorski”.
  7.  Od 18 do 25 stycznia obchodzić będziemy w całym Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Prawica Twoja wsławiła się mocą”.
  8. Pragniemy bardzo podziękować wszystkim osobom, które każdego tygodnia włączają się w sprzątanie naszego kościoła, jak również Ofiarodawcom kwiatów do prezbiterium.
Back To Top