skip to Main Content

6 Niedziela Zwykła

16 lutego 2020 r.

  1. Zapraszamy na stałe nabożeństwa w naszym Kościele. W poniedziałek nabożeństwo do Ducha Świętego o godzinie 18.30. W czwartek, od godz. 18.00 do 19.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań.
  1. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Bydgoskiej zaprasza narzeczonych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa do skorzystania z organizowanych katechez przedślubnych. To cykl 7 spotkań prowadzonych metodą warsztatową. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce 20 lutego o godz. 18.30 w parafii pw. Świętej Trójcy. Szczegóły dotyczące tych spotkań można znaleźć również na stronie diecezji.
  1. Duszpasterska troska o dobro małżeństw i rodzin w ostatnim czasie dostrzega procentowy wzrost ilości małżeństw przeżywających trudności i poważne kryzysy, które często prowadzą do ich rozpadu. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom zachęcamy serdecznie do szukania wsparcia i pomocy w tym temacie. Jedną z propozycji, jaką daje nam nasza diecezja, są spotkania organizowane przez wspólnotę „Sychar”. Spotkania wspólnoty odbywają się w każdy trzeci czwartek miesiąca. Najbliższe spotkanie przypada 20 lutego. Rozpocznie się Mszą Świętą w parafii Świętej Trójcy o godzinie 18.00, a po niej kontynuacja spotkania w domu katechetycznym.
  1. Jest do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego. W nim komentarz biblijny do niedzielnego Słowa Bożego oraz ciekawe artykuły. Tematem numeru jest rozmowa z Hanną Suchocką, która jest członkiem Papieskiej Komisji do spraw Ochrony Nieletnich. Ciekawym artykułem jest również: Wielkość uniewinnionego kardynała – to historia kardynała Philippe Barbarin. Zachęcamy gorąco do lektury prasy katolickiej. Cena Przewodnika wynosi 6 zł.
  1. Dziękujemy wszystkim osobom dbającym o czystość i piękno naszej świątyni i jej otoczenia. Składamy serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom kwiatów do naszego prezbiterium.
Back To Top