skip to Main Content

15 Niedziela Zwykła

15 lipca 2018 r.

  1. Zapraszamy na stałe nabożeństwa w naszym kościele. W poniedziałek nabożeństwo do Ducha Świętego o godzinie 18:30, a w czwartek, Adoracja w intencji powołań o godzinie 18:00.
  2. Jest jeszcze kilka wolnych intencji mszalnychna miesiąc sierpień. Kto chciałby zamówić Mszę Świętą, może to uczynić w zakrystii.
  3. Zapraszamy jak co roku do wspólnego, pieszego pielgrzymowania na Jasną Górę z naszą duchacką Grupą Czerwoną. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 21 do 31 lipca. Pierwsze zapisy już jutro, w poniedziałek, 16 lipca, zaraz po wieczornej Mszy św. sprawowanej o godz. 19.00. Ostatnie zapisy, wraz ze zdaniem bagażu, w piątek 20 lipca od godziny 16:30. Wzorem lat ubiegłych do skarbony przy wejściu do kościoła można składać intencje modlitewne, które pielgrzymi poniosą na Jasną Górę, wraz z dobrowolnymi ofiarami, które zostaną przeznaczone na dofinansowanie pielgrzymki. Przy skarbonie znajdują się specjalne kartki na intencje. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć pielgrzymkę w inny sposób, może to uczynić poprzez przyniesienie niepsujących się produktów: wody, konserw, dżemu, itp. Za wszelką pomoc, z serca dziękujemy!
  4. Podczas wakacyjnych miesięcy korzystanie z sakramentu pojednania, zarówno w niedzielę jak i w dni powszednie, jest możliwe tylko przed Mszą Świętą.
  5. Dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia włączają się w sprzątanie naszej świątyni, jak również ofiarodawcom kwiatów do prezbiterium i tym, którzy dbają o teren przykościelny.
Back To Top