skip to Main Content

25 Niedziela Zwykła
19 września 2021 r.

  1. W dniu dzisiejszym ulicami naszego miasta po raz 9 przejdzie Bydgoski Marsz dla Życia i Rodziny. Wydarzenie rozpocznie się Mszą Św. w katedrze bydgoskiej o godzinie 12.30. Po niej nastąpi przemarsz ulicami Bydgoszczy do Bazyliki św. Wincentego a Paulo. Marsz zakończy się piknikiem rodzinnym na placu przy Bazylice. O godzinie 15.00 rozpocznie się Festiwal „Nowe Spojrzenie”, podczas którego wystąpią znane zespoły chrześcijańskie. Serdecznie zapraszamy!
  1. W nadchodzącym tygodniu, w środę 21 września przypada święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. W czwartek natomiast 23 września, w liturgii Kościoła wspominamy Świętego o. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  1. W ciągu tygodnia zapraszamy na stałe nabożeństwa w naszym Kościele. W poniedziałek nabożeństwo do Ducha Świętego o godzinie 18.30 a w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00!
  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim osobom, które dbają o piękno i czystość naszej świątyni i jej otoczenia.
  1. Do skarbonki przy drzwiach do Kościoła można składać ofiary na kwiaty do naszego prezbiterium. Za każdy gest wsparcia i pomocy, duchowej i materialnej składamy serdeczne podziękowania.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom z najbliższego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: Niech Pan Bóg błogosławi swoimi łaskami każdego dnia.
Back To Top