skip to Main Content

15 Niedziela Zwykła

14 lipca 2019 r.

  1. Zapraszamy w każdym tygodniu na nabożeństwa do Ducha Świętego w poniedziałki o godz. 18.30 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołanych do kapłaństwa i życia misyjnego oraz o nowe powołania w czwartki o godz. 18.00. W dni powszednie Msze św. o godz. 7.00 i 19.00
  2. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszami św., a w czwartki od 18.00 do 19.00 Prosimy o korzystanie z Sakramentu Pokuty przed Mszami św. także w niedzielę
  3. Zapraszamy do wspólnego, pieszego pielgrzymowania na Jasną Górę z naszą duchacką Grupą Czerwoną. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 21 do 31 lipca. Wzorem lat ubiegłych do skarbony przy wejściu do kościoła można składać intencje modlitewne, które pielgrzymi poniosą na Jasną Górę, wraz z dobrowolnymi ofiarami, które zostaną przeznaczone na dofinansowanie pielgrzymki. Przy skarbonie znajdują się specjalne kartki na intencje. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć pielgrzymkę w inny sposób, może to uczynić poprzez przyniesienie niepsujących się produktów: wody, konserw, dżemu, itp. Za wszelką pomoc, z serca dziękujemy! Ostatnie zapisy, wraz ze zdaniem bagażu, w sobotę 20 lipca, czyli dzień przed pielgrzymką, w godzinach od 16.00 do 18.45.
  4. Dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia włączają się w sprzątanie naszej świątyni, jak również ofiarodawcom kwiatów do prezbiterium.
  5. Na stoliku za ławkami wyłożony jest kolejny numer Przewodnika Katolickiego, a w nim coniedzielne komentarze do czytań mszalnych, ciekawe artykuły. Cena 6 zł.
Back To Top