skip to Main Content

32 Niedziela Zwykła

11 listopada 2018 r.

  1. Dziś, 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. Świętujemy 100 rocznicę odzyskania suwerenności naszego państwa. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy oddali swoje życie za niepodległą Polskę, jak i o tych, którzy w codziennym trudzie budują jej niepodległy byt.
  2. Zapraszamy na stałe nabożeństwa w naszym kościele. W poniedziałek nabożeństwo do Ducha Świętego o godzinie 18.30, a w czwartek Adoracja w intencji powołań o godzinie 18.00.
  3. Zapraszamy na nowy cykl spotkań zatytułowanych: Organikos” – o sztuce bycia częścią całości. Będą to katechezy o ”Hymnie o Miłości” św. Pawła, które raz w miesiącu poprowadzi o. Maciej. Pierwsze spotkanie w niedzielę 25 listopada o godzinie 17.00 w auli.
  4. 24 listopada zapraszamy na poetycko-muzyczny wieczór do naszej Auli seminaryjnej. Koncert poezji śpiewanej w wykonaniu absolwentów i studentów Akademii Muzycznej. W repertuarze usłyszymy piosenki do słów ks. Jana Twardowskiego, Haliny Poświatowskiej i innych poetów. Po koncercie będzie można wesprzeć zespół dobrowolną ofiarą. Członkowie zespołu zbierają fundusze na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Panamie.
  5. Duszpasterstwo kobiet diecezji bydgoskiej, w poniedziałek 12 listopada o godz. 18.00, zaprasza wszystkie kobiety na Mszę św. w parafii Chrystusa Króla. Po Eucharystii konferencja pt. „Kobiety w Biblii” i rozmowa na temat przyszłego kształtu duszpasterstwa kobiet w naszej diecezji.
  6. Dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia włączają się w sprzątanie naszej świątyni, jak również ofiarodawcom kwiatów do prezbiterium.
Back To Top