skip to Main Content

3 Niedziela Wielkanocna
Niedziela Biblijna
18 kwietnia 2021 r.

  1. Trzecia Niedziela Wielkanocna, jaką świętujemy w dniu dzisiejszym, to Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Mottem przewodnim tegorocznego Tygodnia Biblijnego są słowa zaczerpnięte z ewangelii św. Jana: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35). Kochani: Jak często w naszym codziennym życiu sięgamy po ten pokarm jakim jest Słowo Boże?
  1. W ciągu tygodnia zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa w naszym Kościele. W poniedziałek o godzinie 18.30 nabożeństwo do Ducha Świętego a w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 18.00.
  1. W najbliższą piątek, 23 kwietnia, przypada Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika oraz głównego patrona Polski. W ten szczególny dzień zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas mszy świętych sprawowanych o godzinie 7.00 i 19.00. W tym dniu, z racji na uroczysty charakter świętowania, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
  1. Kochani, od kilkunastu dni z naszego wieczernika, transmitujemy wszystkie nabożeństwa oraz Msze św. Serdecznie zapraszamy do łączności duchowej i modlitewnej z naszą wspólnotą. Transmisję z tych wydarzeń można śledzić na kanale YouTube: Kościół Rektorski Ducha Świętego, Bydgoszcz – transmisja na żywo.
  1. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom które dbają o piękno i czystość naszej świątyni i jej otoczenia.
  1. Do skarbonki przy drzwiach do kościoła, zbieramy ofiary na kwiaty i wystrój naszej świątyni. Za wszelką modlitwę, za każdy gest dobroci, za pomoc i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać!
Back To Top